Martin Mazanec / INTIMNÍ KINO aneb proč už mě nebaví sledovat VIDEOART

31/03/2010, DigiLab AVU v Praze (aula) U Akademie 4 Praha 7, 13:30
Archeologie místa jako remediační proces poznání díla. Prezentace doktorandského výzkumu studenta FAMU. Projekt je zaměřen na rozbor budovy newyorksého kina z konce 20. let 20. století a jeho sociokulturní proměny.

Martin Mazanec – vystudoval sociologii a filmovou vědu na Univerzitě Palackého v Olomouci, v současnosti je doktorandem na FAMU. V disertaci se zabývá kurátorstvím a dramaturgií pohyblivého obrazu a jeho remediačními procesy. Od roku 2007 dramaturg PAFu.

* Cyklus přednášek představuje v letním semestru 2009/2010 reflexe a různorodé formy z teoretického a praktického pohledu v kontextu současného výtvarného umění. Přednášky jsou v seminářích doplněné diskusí a prezentacemi textů, které ilustrují pojmy zavedené v přednáškách.* Cyklus přednášek představuje v letním semestru 2009/2010 reflexe a různorodé formy z teoretického a praktického pohledu v kontextu současného výtvarného umění. Přednášky jsou v seminářích doplněné diskusí a prezentacemi textů, které ilustrují pojmy zavedené v přednáškách.

Vloženo : 27. 03. 2010
Autor : Frantisek Zachoval
Kategorie : Info , Přednášky , Seminář doktorandů , Vyuka , Workshopy

Komentáře

Leave a Reply