Vybavení

Laboratoř:
V současnosti DigiLab disponuje kvalitními stanicemi pro práci na vysoké úrovni i se složitými výpočetně náročnými projekty. K dispozici je šest pracovních stanic HP WS6600 doplněné o širokoúhlé grafické monitory Eizo 21″. Laboratoř disponuje výkonným diskovým polem o kapacitě 1,3TB. Zároveň pracoviště přechází na nové úložiště dat připojené technologií iSCSI, která umožní studentům zpracovávat projekty v HD kvalitě.

Zápůjčky:
DigiLab disponuje digitálními kamerami, fotoaparáty a data projektory, které si studenti mohou zapůjčit pro potřeby vlastní tvorby nebo její dokumentace. Pracoviště je vybaveno scanerem do velikosti A4 a scanerem diapozitivů a negativů.

Technika k zapůjčení:
Fotoaparát Canon EOS 400D
Fotoaparát Canon EOS 450D
Digitální kamera Sony DCR-PC110E
Digitální kamera Panasonic NV-GS75
Digitální kamera Canon MV 700
Projektory HP, 3 ks, VP 6311 A
DVD přehrávač Panasonic DVD-S29
Televizor Panasonic
VHS přehrávač JVC
Rekordér M-audio Microtrack
Studiový mikrofon M-audio Solaris
Po dohodě se zaměstnanci DigiLabu je možné zapůjčit HD kamery, osvětlení a modré pozadí.

Internet:
DigiLab je pokryt wi-fi sítí EDUROAM umožňující posluchačům snadné připojení k Internetu nejen v rámci své domovské školy, ale i v případě návštěvy některé z mnoha dalších vzdělávacích institucí. Pro připojení k eduroamu je nutné mít funkční uživatelský učet, který zařizuje Správa informačních systému, paní Mokošová (dveře 305 nebo linka 210).

Dále je laboratoř osazena dvěma internetovými kiosky.